KONST / Litografier / Färglitografi 14188064
nr 1418 8064
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 37/100, daterad 76, "Magma". Färglitografi, bildmått: 58x42cm, yttermått inklusive ram: 74x55cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:41:12
12/9 15:59:23
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks